TIL PROGRAMLARIMIZ

Torino Mühendislik Fakultesi Ingilizce Eğitim vermektedir. Öğrencilerini de sınav ile almaktadır. Bu sınavın adıda "TIL Sınavıdır"
Sınav Ingilizce olup - Matematik ve Fizik Ağırlıklı bir sınavdır.
Türkiye de Torino Universitesine ilk öğrencileri yollayan kurumuz. Fakat unutmayın son 10 yıl da Torino Universitesine Giriş giderek daha zorlaşmaktadır. Bunun sebebi giderek artan Taleptir.

TIL EXAM
TIL exam yapısı itibari ile Matematik ve Fizik ağırlıklı bir sınavdır.  Matematikte Pre -Calculus ağırlıklıdır. Ama Fizikte gerçekten çok zorlayıcı sorular üzerinde durmak gerekmektedir.  Torino Universitesine her geçen gün artan taleplerin olması nedeni ile sınavda istenilen başarı kriterleri giderek artmaktadır. Fizik konuları da bu aşamada belirleyici olmaktadır. 

Özetle TIL sınavları  Mühendislik bölümleri için gerekli olan Matematik ve Fizik bilginizi ölçen sınavlardır. Fizik konuları daha çok bizim ülkemizde mühendislik bölümlerinde okutulan temel Fizik Dersleri  -Teorik Fizik kafa yapısını ölçen sorulardan oluşmaktadır.


TIL Kurslarımız; TIL Universitesi kendi sınavı veya SAT sınavı ile öğrenci almaktadır. Bu yüzden SAT ve TIL Kurs Programlarını birlikte veya ayrı ayrı alabiliriz.

Şükrü Yiğit : ODTU matematik 94 mezunu.
Hasan : ODTU matematik 2010 mezunu
İlbey : Galatasaray Matematik 2014
Nusret : Bogazici 1996
Yunus : Galatasaray Üniversitesi
Bekir : Boğazici Universitesi Fizik
Alkor : Boğazici Universitesi  Fizik
Selin : Boğazici Universitesi Fizik

TIL GRUP TIL SINAVI PROGRAMI

Paketler Açıklama Ne zaman Açılıyor Ders Sayısı Kişi Sayısı
PURE TIL TIL SINAVI ITALYADA MUHENDISLIK OKUYABILMENIZ ICIN GIRMENIZ GEREKEN BIR SINAV TURUDUR. YILDA 5 KERE YAPILIR VE 3 KERE GIRME HAKKINIZ BULUNMAKTADIR. EN SON ALDIGINIZ SKOR GECERLIDIR. 42 SORUDAN OLUŞMAKTADIR. FİZİK , MATEMATİK, İSTATİSTİK, MANTIK VE OKUDUĞUNUZU ANLAMA KISIMLARINDAN OLUŞMAKTADIR.  HER AY  60 1
TIL & IELTS TIL SINAVI VE IELTS SINAVINA HAZIRLAYAN PAKETIMIZDIR. ITALYADA INGILIZCE MUHENDISLIK OKUMAK ISTERSENIZ IELTS SINAVINDAN 6 BANDINDA BIR SKOR ALMANIZ GEREKMEKTEDIR HER AY 60 1
PURE TIL ITALYADAKI MUHENDISLIK FAKULTELERINE KABUL ALMANIZ ICIN GIRMENIZ GEREKEN BIR SINAVDIR. FIZIK,  MATEMATIK, ISTATISTIK VE OKUDUGUNU ANLAMA KISIMLARINDAN OLUŞUR. HER AY 60 2 VEYA 3
TIL & IELTS TIL SINAVI VE IELTS SINAVINA HAZIRLAYAN PAKETIMIZDIR. HER AY 60 2 VEYA 3

 

TIL Sınavı ile Torino Universitesinden Kabul Alan Öğrencilerimiz

 TIL Sınavları ile Kabul Alan Öğrencilerimiz
Label

TIL SONUCLARIMIZ

TIL Sınavları İLGİLİ SORULAR VE YANITLAR

Comments

Write A Comment

 
 
 
 
 
AAA
     

Veritas, YEDAB Üyesi Bir Kuruluştur
Join our mailing list

Please enter your details

Newsletter: Name Email :