SAT ÖZEL DERS PROGRAMLARIMIZ

SAT Sınavı bir yetenek sınavıdır. Sizin en zorlu şartlarda akademik okuma , akademik düşünce , karar verme, akademik sorgulama ile işlem yeteneğinizi ölçer. Ayrıca matematik bölümünde teknoloji kullanım bilgileriniz de önemlidir.

SAT sınavında sorulara tek tek  baktığınızda sınav kolay görünür. Fakat sınavının bütününe ve kurgusuna baktığınızda Dünya daki  en zor üniversite öğrencisi seçme sınavlarından biridir. Bunu lütfen unutmayın. Size yüksek puan garantisi verene sorun bakalım kendisi alabilir mi ? Ama bizim öğretmenlerimiz alır. 

SAT Özel Ders Çalışmalarımız teke tek (1-1) olarak yapılır. Kurslarımızda veya denemelerde 1400 üzerinde alanlara kesinlikle SAT derslerini 1-1 almalarını öneririz. Çünkü artık işin rengi değişmiştir. Hedef 1600 dür. Hedef Dünya nın en iyi üniversiteleridir. 

Veritas SAT Özel Ders Çalışmaları Sürekli SAT Deneme Sınavlarına Dayanır. SAT Practice Exam SETI :. Biz her hafta Sat Deneme Sınavı yapıyoruz. Bu sınavlarımız gerçek ve geçmiş yılların SAT Past Exam setlerinden oluşmaktadır..

Öğrenciler Sat Kurs Sınav Salonlarımızda sürekli SAT Sınav Ortamlarını hazırlamaktayız. Öğrencilerin sınav ortamını her hafta yaşamasını istiyoruz. SAT Deneme Sınavlarımız ile sürekli seviyelerini takip ediyoruz. Zayıf noktalarını görüyoruz.

Deneme sınavlarını  her hafta değerlendirerek öğretmenlerimizin ve öğrencimizin performansını takip ediyoruz.  Her ders sonunda öğretmen veriminin ölçülmesine yönelikte anket yapılıyor.  Eğer öğrenci memnuniyeti yok ise kesinlikle ücret alınmamaktadır.

SAT ÖZEL DERS PROGRAMI

SAT 1-1 DERS PROGRAMI Süre SAT English SAT Math
SAT Tekli Üst Seviye  (1300 üstü olanlar) 55 saat 20 Ders +10 saat 10 Ders
SAT Grup ( Yeni Başlayanlar ) 70 saat 20 Ders + 10 saat 20 Saat
SAT HARD English (Yeni Başlayanlar ) 70 Saat 40 Ders +10 --
SAT Math ( Yeni Başlayanlar Grup) 70 Saat ----- 40 Ders +10
IVY  ve EN ÜST SEVİYE ÇALIŞMALARI :   Bu paketimizin ücretini burada yazamayız. Dersler ve program tamamen sizin başarı hedeflerinize göre şekilleniyor. En iyi SAT öğretmenler ile en iyi SAT Kaynaklarına erişim garantisi sunmaktayız. Bu paket şunu iddia ediyoruz. Bizden daha iyisi var ise ücret almıyoruz.   
Veritas olarak öncelik kendi seviyenizi , kendi gerçekleri görmenizi ve geliştirmenizi istiyoruz. Emin olun 1500 üstü puan almak çok zor. Çok fazla çaba gerekiyor. Çok fazla deneme sınavı gerekiyor. Farklı bakış açıları gerekiyor. Veritas ın zengin SAT öğretmen kadroları bunu sağlamaktadır.
Bu pakete her öğrenciyi almıyoruz.  Gerçekten yapabilecek olan öğrencileri seçiyoruz.
 

Comments

Name :Hakan YILDIRIM

Email :yildirimhakan@gmail.com

School :KOC

Comments :Merhaba Sadece Deneme sınavlarınıza girebilir miyim ?

Name :Yavuz Cemal Önem

Email :yavuzcemal99@gmail.com

School :Kabataş Erkek Lisesi

Comments :Kursunuz hakkında daha ayrıntılı bilgilendirilmek istiyorum ve deneme sınavının girmek istiyorum

Write A Comment

 
 
 
 
 
AAA
     

Veritas, YEDAB Üyesi Bir Kuruluştur
Join our mailing list

Please enter your details

Newsletter: Name Email :